Як отримати будинок високого стилю? Побудуй це сам

High-Style House

Одна пара штату Вашингтон працювала пліч-о-пліч зі своїми підрядниками, виконуючи більшу частину важкої роботи: «Ми хотіли зробити щось надзвичайне».

Коли Джон Гентрі та Лідія Ремсі почали думати про будівництво будинку, їм не потрібно було довго шукати. Пані Ремсі вже мала на увазі місце: лісову власність її дідуся та бабусі в Індіола, штат Вашингтон, неподалік від П’юджет-Саунд, де вона колись грала у м’яч і футбол, і яку успадкували її батьки.

«Мої батьки живуть трохи далі по вулиці, тож я провела тут велику частину свого дитинства», — сказала 38-річна пані Ремсі, співачка та автор пісень, з ніжністю згадуючи, як стіл для пінг-понгу слугував і грою, і обідньою поверхнею. стіл у виготовленому будинку її дідуся та бабусі.

«У дідуся завжди був ударний форхенд, а у бабусі був цей маленький удар, — сказала вона. «На цій землі вже було багато сімейної любові та спогадів».

Вона та 43-річний містер Гентрі, партнер-засновник архітектурної фірми GO’C, роками переїжджали Сіетлом, але були готові пустити коріння та створити сім’ю. Спочатку вони думали про ділянку площею півакра в Індіола як місце для будиночка на вихідні. Але в 2018 році новий пором почав курсувати з сусіднього Кінгстона до центру Сіетла за 39 хвилин. Раптом ідея жити там повний робочий день здалася здійсненною.


Лідія Ремсі лежить на вбудованій лавці, заставленій білими подушками та пухнастою ковдрою в тон. У неї довге темне волосся, вона одягнена в червоний топ без рукавів і жовті штани, вона посміхається і тримає свого маленького сина, у якого коротке темне волосся та кругле серйозне обличчя, яке дивиться прямо в камеру.

High-Style House

Джон Гентрі, одягнений у темні джинси та темну футболку з короткими рукавами, лежить праворуч від них, на боці, спершись ліктем на подушки. У нього коротке темне волосся, гостра борода й вуса, він дивиться на дружину й сина з широкою посмішкою.

  • Джон Гентрі, партнер-засновник архітектурної фірми GO’C, і Лідія Ремсі, співачка та автор пісень, спроектували та побудували модерністський будинок в Індіола, штат Вашингтон (їхній син Рома народився там у грудні).

Від Індіаноли до Кінгстона було 15 хвилин їзди автобусом, а це означало, що містер Гентрі міг доїхати до своєї студії в Сіетлі приблизно за годину. Це здавалося здійсненним навіть до того, як він почав частіше працювати вдома під час пандемії. Після того, як у 2019 році батьки місіс Ремсі подарували їм ділянку, подружжя цілий рік складало плани та вибудовувало фінансування будівництва.


Зіткнувшись з можливістю проектувати майже що завгодно, пан Джентрі почувався зляканим. «Я сказав Лідії: «Добре, ти виконуєш роль клієнта, і я буду робити те, що я роблю як архітектор, і запропоную варіанти, які ти можеш розглянути», — сказав він. «Це трохи зняло з мене вагу».


Ці варіанти включали широкий діапазон типів будівель, від будинку зі звичайним двосхилим дахом до будинку, натхненного навісами. Зрештою вони зупинилися на модерністському будинку з плоским дахом. «Ми постійно поверталися до цього плоского даху, який надавав нам додатковий зовнішній рівень на вершині: піднесений сад на даху, де ми могли б тусуватися», — сказав пан Гентрі.

High-Style House

Споруда під дахом являє собою одноповерхову коробку площею 1700 квадратних футів зі скляними дверима та вікнами від підлоги до стелі, які відкривають конструкцію для світла та повітря. Одна сторона будинку має велику житлову площу, яка включає кухню, обідню зону та вітальню з литим бетонним каміном і вбудованою кушеткою в ніші з мансардним вікном. Подружжя розглядало можливість побудувати музичну кімнату для пані Ремсі, але вирішило запросити її пісні в серце дому, залишивши її піаніно та гітари у вітальні.

  • Дивлячись у вітальню з бетонною підлогою, каміном з бетонним оздобленням і заглибленою, вбудованою лавкою ліворуч, насипаною брудно-білими подушками та відповідною ковдрою. Перед запаленим каміном — бежевий килим, вузький журнальний столик зі світлого дерева та квадратний диван кольору іржі з сірою ковдрою, накинутою на спинку.

Інша сторона будинку містить основний номер, додаткову спальню та домашній офіс для містера Гентрі. Він також додав конструктивні елементи, здатні підтримувати другий поверх над спальнями, якщо вони колись захочуть розширитися.


Скляні двері можуть відкривати більшу частину будинку до лісу. Решта конструкції облицьована цеглою вугільного кольору, яка виходить за межі будинку з обох кінців, створюючи два зовнішні простори: душ під відкритим небом біля основної кімнати та зону для зберігання дров, яка служить зручним місцем для вітальні.


  • Щоб зменшити витрати приблизно до 600 000 доларів США, більшу частину яких принесло позика на будівництво, містер Гентрі та пані Ремсі зробили більшу частину роботи самостійно. Коли їх забудовник Sparrow Woodworks розпочав будівництво у квітні 2020 року, подружжя було поруч із підрядниками, виконуючи більшу частину важкої роботи.

Містер Гентрі та пані Ремсі самі збудували бетонну опалубку від фундаментів до димаря; вони спиляли кілька дугласових ялиць, а потім відфрезерували та обробили їх на місці, щоб облицювати внутрішні стелі та зробити кухонні полиці; і пані Ремсі тягала цеглу, працюючи помічником муляра.

MOYO UA MOYO UA