Будинок, який будується за 24 години

Німецька компанія Dennert вирішила зробити неможливе і почала будувати будинки лише за одну добу. Вся справа в особливій технології.

На сьогоднішній день життя стало набагато стрімкішим, ніж навіть 50 років тому. Прискорюється все, починаючи від транспорту та закінчуючи будівництвом будинків. І якщо раніше на зведення житла витрачалося кілька місяців, а то й років, то сьогодні час скоротився до кількох тижнів. Проте німецька компанія Dennert вирішила зробити неможливе і почала будувати будинки лише за одну добу.

Німецька компанія вже не перший рік займається будівництвом будинків. У певний момент фахівці зрозуміли, що треба прискорювати темпи своєї роботи, щоби складати гідну конкуренцію іншим компаніям. У Dennert зуміли об’єднати швидкість та якість.

Одне замовлення займає 3 місяці. За цей час у фабричних умовах відбувається виробництво будинку. Він складатиметься з готових модулів, в які одразу монтуються всі необхідні комунікації та основна побутова техніка (залежно від того, що побажав мати замовник).

Модульні частини привозять на ділянку та починається монтаж. З боку це виглядає приголомшливо, т.к. бригада працює надзвичайно швидко, адже кредо компанії «Один день — один будинок».

Основним будівельним матеріалом є німецький екобетон. До його складу входять спінене скло, натуральна пемза з Альп, цемент, вода та пісок.

Компанія-виробник впевнена як свої будинки і надає гарантію на них терміном до 30 років.