Який матеріал допоможе у разі пошкодження склопакета

Пластикові вікна відрізняються низкою позитивних властивостей, завдяки яким суттєво виграють в інших типів вікон. Склопакет куди міцніший і надійніший за звичайне скло, хоча також може бути пошкоджений або розбитий.

Якщо ви залишилися із зяючою діркою в стіні замість ізолюючого скла, варто задуматися, чим тимчасово закрити вікно і замінити склопакет.

Короткочасна заміна

Якщо потрібно замінити чимось скло на незначний термін, для таких цілей відмінно підійде і проста поліетиленова плівка, зафіксована за допомогою скотчу.

Пам’ятайте, що не варто псувати віконний профіль шурупами або цвяхами, так як новий склопакет обійдеться набагато дешевше, ніж ціла конструкція.

Заміна на більш тривалий термін

Чим ще можна закрити вікно, так це шматком фанери або листом ДСП, які відмінно підійдуть як основний матеріал для тимчасової заміни склопакета. За наявності правильної розмітки точно вирізаний під розмір вікна лист вставляється у профіль та закріплюється за допомогою фіксуючих засобів.

Якщо товщина віконного профілю буде достатньою, то рекомендуємо помістити в простір між двома листами фанери будь-який утеплювач, якою відмінно підійде і пінопласт. При грамотній фіксації сендвіча, що вийшов, проблема вирішується сама собою: з такою заміною склопакета можна жити тривалий час. Листи фанери або гіпсокартону, доповнені пінопластом, мають чудові ізоляційні властивості, відмінно утримують тепло і не пропускають зайвого шуму. При використанні такого засобу для тимчасової заміни склопакета головне — якомога уважніше поставитися до герметизації приміщення. Кожна, навіть непомітна щілина може порушити всю конструкцію і призвести до випадання.

У деяких випадках рекомендується використовувати прості сендвіч-панелі як матеріал для заміни склопакета. Для додаткового захисту варто завісити пошкоджене вікно щільними шторами, які допоможуть краще зберігати тепло в приміщенні та вбережуть від протягів.