Рекомендації щодо наповнення гардеробної кімнати

Рекомендації щодо наповнення гардеробної кімнати

Якщо ви вперше зіткнулися з обладнанням та наповненням вбиральні кімнати, то вам може здатися спочатку що ця справа буде не під силу. Адже правильно зонувати простір, розмістити всі елементи, щоб надалі було зручно їх використовувати, та й при цьому, щоб усі потрібні елементи помістилися в просторі під силу тільки фахівцю – думаєте ви. Однак, це зовсім не так. Ви можете самостійно не тільки спланувати наповнення, але і все зробити своїми руками. У нашій статті ми коротко намагатимемося розповісти про деякі нюанси.

Для початку давайте розберемося в яких місцях житла роблять гардероб. У великих будинках або габаритних квартирах для цього виділяють цілу кімнату. Але таке буває не часто. Зазвичай під місце зберігання одягу використовують місце, яке призначалося для комори. Або це може ніша у спальні чи коридорі.

Так як всі ці приміщення темні і не мають природного освітлення то про підсвічування варто подбати заздалегідь. Найкращим варіантом будуть точкові світильники. Вони не лише дозволяють висвітлити всі потрібні місця, а й дозволяють заощадити небагато місця. Адже якщо ви повісите люстри або світильник на підвісі дуже велика ймовірність того, що при примірки змахнувши рукою ви їх зачепите.

Для того щоб організувати простір своїми руками не потрібно багато зусиль. Достатньо встановити кілька полиць та штанг для одягу. Також можна придбати вже готову систему, якщо її габарити вам підходять. Це значно спростить вам роботу та розрахунки.

Тепер трохи про розміри та габарити наповнення. Висота штанги для довгого одягу (сорочки, блузки, піджаки) не перевищує одного метра. Висота штанги для довгого одягу (пальто, куртки, шуби) може бути від одного метра шістдесят сантиметрів до двох метрів.

Відкриті полиці зазвичай роблять глибиною трохи більше дев’яносто сантиметрів і шириною від 40 до 90 сантиметрів. Якщо ви вирішили зробити висувні ящики, то не варто їх робити шириною більше дев’яносто сантиметрів, так вони можуть впасти під вагою навантажених в них речей.

Якщо є можливість, бажано зробити ширина проходу не менше шістдесяти сантиметрів. А якщо ви використовуєте шухляди, то до ширини проходу бажано додати ще не менше п’ятдесяти сантиметрів.

Ось, у принципі, і все. Якщо ви не можете самі підібрати наповнення, можете сміливо звертатися в магазин Фурнісет. Менеджери магазину з радістю вас проконсультують і порадять, що краще придбати для наповнення гардеробної кімнати.