Як правильно вибрати диван

Як правильно вибрати диван

Хоча б один раз у житті людині доводилось купувати диван. Якщо Ви плануєте придбати зручні меблі для своєї оселі, тоді рекомендуємо перейти на сайт інтернет-магазину «Mebli CITY», де можна підібрати якісні меблі під свої потреби.

Значення дивана

Основним критерієм вибору дивана виступає його зручність. Зовнішній вигляд також має значення, оскільки, купуючи меблі, вони мають максимально гармонійно вписатися у створений раніше інтер’єр. Сучасний меблевий ринок пропонує настільки широкий асортимент диванів, що підібрати належну модель дивана можна під будь-який інтер’єр. Звичайно, вибрати ідеальний диван нелегко, але можливо. Треба лише дотриматись декількох правил.

Щоб обрати диван, потрібно врахувати:

  • Свій стиль життя, що дозволить визначитись із призначенням дивана. Якщо диван потрібен лише для зустрічі з друзями або спільного проведення часу з сім’єю, тоді достатньо придбати диван, який не розкладається. Також важливо те, як Ви любите сидіти. Для тих, хто любить дивитись телевізор або читати напівлежачи, підійдуть моделі з м’якою спинкою та декоративними подушками. Ті, хто звик сидіти з прямою спиною, потребують дивана з твердою прямою спинкою.
  • Комфортність. Цей показник є індивідуальним для кожної людини та залежить від її вподобань. Краще за все посидіти на дивані, який сподобався, якщо не виникає жодного дискомфорту, тоді зробити висновок про те, що модель вам підходить.
  • Спинку дивана, яка може являти собою суцільну конструкцію або ж декілька вертикальних подушок, що її формують.

Внутрішні елементи дивана

Важливо, щоб усі елементи дивана виготовлялись з якісних матеріалів. Купуючи диван, слід звернути увагу на:

  • Каркас, який виготовляють із різних матеріалів. Найякіснішим та довговічним вважається натуральне дерево. Часто виробники використовують березу чи бук, які вирізняються своєю надійністю та довговічністю. Каркас можуть виготовити з масиву або ж із його складових частин, перший варіант буде дорожчим, але надійнішим.
  • Внутрішнє наповнення. М’яку частину дивана роблять зазвичай із блоку пружин або поролону. І не потрібно думати, що дивани з пружинними блоками краще. Для такої начинки потрібний міцний й добрячий каркас, який не завжди можна зробити у компактних моделях. Пружини можуть зламатися та вилізти назовні, що зробить диван непридатним для використання. Дивани з пружинним блоком вирізняються своєю жорсткою поверхнею, що підійде для людей із проблемами опорно-рухового апарата.

Дивани з поролоном не підійдуть усім. Це м’який матеріал, але синтетичний, який для багатьох є збудником алергічної реакції.

Добре, коли наповнення дивану створюють із комбінації синтетичних наповнювачів: прошарків твердого пінополіуретану та м’яких матеріалів.

Існують моделі диванів, наповнених латексом, які відносять до класу дорогих меблів.

У магазині компанії «Mebli CITY» представлені моделі диванів на будь-який гаманець, тому кожний зможе підібрати для свого помешкання диван, що найкраще підійде під власні потреби.