Квитки на поїзд онлайн і без помилок – це реальність

poizd.com.ua квритки на поїзд

Немає розчарування страшнішого, ніж після того, як поїздка розпланована, виявити якусь помилку. Зручний сучасний онлайн–сервіс продасть квитки на поїзд без помилок, підкаже точки пересадок та інші дрібниці. 

Труднощі, пов’язані з терміновою потребою квитків на потяг

В екстрених ситуаціях ми мчимо на вокзал, в надії, що встигнемо на поїзд, відстоявши чергу в касу і добігши до потрібного перону. Під рукою є розклад, час маршруту, з цим додатки навчилися справлятися, але із завданням гарантувати місце в вагоні можуть бути складності.

Деякі труднощі мали об’єктивний характер, інші – неприйнятну ціну, але картина була досить сумною:

  • Збої резервування місця, як результат – відмова від посадки в вагон;
  • Занадто довге надходження інформації, через що підтвердження про покупку квитка надходило деколи вже після відправлення поїзда;
  • Помилки в проїзних документах на складних маршрутах (пересадки, причіпні вагони тощо);
  • Складнощі з оплатою онлайн, підтвердженням оплати і отриманням квитків в електронному вигляді;
  • Труднощі з тяганиною в реєстрації, підтвердженням особистості.

В результаті доводилося планувати поїздку заздалегідь, а якщо виникала необхідність виїхати негайно, каси вокзалу залишалися єдиним виходом із ситуації. Добре, що ситуація змінилася, причому зміни на краще практично не позначилися на вартості проїзду.

Квитки на поїзд можна купити в таксі, по дорозі на вокзал

Це не перебільшення, на складання навіть складного маршруту піде приблизно десять хвилин, після чого ще хвилин п’ять на оцінку деталей. За цей час можна вибрати допустимий час на очікування пересадки, рівень комфорту і інші дрібниці.

Залишиться перевірити правильність запропонованого варіанту і здійснити оплату. Ви не встигнете доїхати до вокзалу, а ваші квитки вже будуть зареєстровані в системі, і паперові копії не будуть потрібні.

Покрокова інструкція напрочуд проста і зрозуміла:

  • Вибирайте маршрут (сервіс https://poizd.com.ua/  автоматично підбере мінімальний час пересадок);
  • Замовляйте квитки;
  • Сплачуйте і отримуйте цифровий квиток.

Роздруковувати нічого не треба, просто покажіть провіднику квиток на смартфоні і проходьте на своє місце.

Скажете, якась фантастика? Ні, вже реальність, і саме це пропонує додаток. А ще не забувайте про доступність знижок і спеціальних пропозицій, яких немає в звичайних касах. Тішить і можливість бронювання на строк до трьох місяців.

Можна вибрати дитячий тариф, купе за гендерною ознакою, або подивитися, які пам’ятки є в місці призначення, якщо ви прямуєте, наприклад, потягом Київ-Львів. Гарна задумка, реалізована з любов’ю. Сподіваємося, сервіс стане популярним, адже чим більше пасажирів будуть до нього звертатися, тим нижче буде ціна послуги, яка і так невисока.


Ну а додаткові бонуси клієнтам мабуть не за горами, гарне починання не може не стати популярним, особливо серед тих, хто багато пересувається по Україні.